28.04.2014 11:59

Hledám, hledáš, hledáme dopravce... Už nehledejte, zkuste to s námi!

Hledám, hledáš, hledáme dopravce. Už nehledejte, zkuste to s námi!

Hledáte spolehlivého dopravce, který by pro vás zajišťoval pravidelně či nárazově různé spediční služby? Nebo logistické služby, poradenství, expresní přepravu, zásobování just-in-time, dopravu nadrozměrných zásilek atd.? Potom se obraťte na náš tým společnosti IHRO Transport & Logistik.

S dopravou máme dlouholeté zkušenosti  a dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky. Jako jediní v republice navíc vlastníme vozy s výškou až 3,20 m pod plachtou. A v neposlední řadě držíme slovo! Netýkají se nás slabiny příliš velkých nebo naopak malých firem.

Dispečeři, řidiči, technici, fakturanti - my všichni jsme tu pro vás, abychom pečlivě naplánovali přepravu vaší zásilky po celé České republice i zahraničí. Ovládáme několik světových jazyků, vlastníme špičkový vozový park a zajišťujeme to nejlepší zázemí pro dopravu nákladů za skutečně výhodné ceny. Zkuste to s námi!

Tým společnosti,
IHRO Transport & Logistik

Vyberte si podle svých potřeb z portfolia našich služeb

Zajišťujeme dopravu po souši, po moři, u nás i v zahraničí

Hedáme dopravce Hedáme dopravce Hedáme dopravce

Máte-li o naše služby zájem, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo se ozvěte telefonicky na číslo 354 602 356 nebo 354 602 372. Jsme přesvědčeni, že s našimi službami budete spokojeni stejně, jako celá řada zákazníků před vámi.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás a získejte nabídku na míru!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Kontaktujte nás

Ihro Transport & Logistik, s. r. o.
Nádražní ulice 526
348 13 Chodová Planá

E-mail:
Tel.: +420 354 602 356
Fax: +420 354 602 355

Zhotovíme Vám nabídku dle Vašich požadavků, stačí nás kontaktovat© 2018, Ihro Transport & Logistik, s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing