Důležité informace pro řidiče

Pravidla pro tankování:

Platí, že tankování na stanicích mimo HIT list je pouze se souhlasem paní Radové. V opačném případě Vám bude rozdíl ceny přeúčtován. Tankování do osobních vozidel v CZ na UTA karty, je zakázáno.

Pravidla pro platbu mýta v ČR + AT + SK a ostatních zemích:

Rakousko:Go-Box tj. rakouská krabička je v režimu Post-pay (fakturace). Při koupi nové krabičky se platí kauce za jednotku a to pouze kartou Eurowag – tankovací. Jednotku již není třeba dobíjet, platba je na fakturaci přes společnost Eurowag. Nepoužívat UTA karty.

 SlovenskoPři koupi jednotky na Slovensku je vždy vyžadována kauce ve výši 50,- €. Tuto kauci lze uhradit pouze hotově, nebo platební kartou Master Card. Při navrácení jednotky je tato kauce vrácena spolu s nespotřebovaným kreditem mýtného. Pokud pojedete na Slovensko a budete mít tuto informaci dopředu,  vyzvedněte si pokud možno hotovost 50,- € na koupi jednotky. Kredit mýtného se dobíjí tankovací kartou Eurowag. Nepoužívat UTA karty.

 Česká Republika: Všechna vozidla musí mít jednotky Premid v režimu Post-pay (fakturace) přes společnost Eurowag. Pokud budete pořizovat CZ jednotku u nového vozidla, bude postup následující:

 1.Na Premid kontaktních místech se na tankovací kartu Eurowag zakoupí jednotka na dobíjení Pre-pay a kartou Eurowag se uhradí kauce za jednotku a dobije kredit.

2.Ca. za 1 týden po obdržení ID kódu je nutné na kontaktním místě jednotku předělat na režim Post-pay – fakturaci.

Další informace Vám poskytne paní Martina Radová.

 


Kontaktujte nás

Ihro Transport & Logistik, s. r. o.
Nádražní ulice 526
348 13 Chodová Planá

E-mail:
Tel.: +420 354 602 356
Fax: +420 354 602 355

Zhotovíme Vám nabídku dle Vašich požadavků, stačí nás kontaktovat© 2018, Ihro Transport & Logistik, s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing