Seznamte se s týmem IHRO Transport & Logistik

A kdo že za tím složitým spedičním procesem vlastně stojí? O to, aby vaše zásilka byla doručena v bezpečí a včas na místo určení, se u nás stará hned několik lidí. Nejdůležitější podporou našeho týmu jsou samozřejmě řidiči, bez nich by to přeci nešlo. Zaměstnáváme výhradně talentované  a odborně proškolené profesionály, kteří to s tím volantem prostě umí. Abychom je motivovali k ještě lepším výsledkům a vám tak zaručili co možná nejlepší servis, pravidelně monitorujeme jejich jízdu. Na základě sesbíraných poznatků jim poté poskytneme zpětnou vazbu, která poslouží ke zlepšení stylu řízení a mnohdy i snížení spotřeby paliva. Nejen díky tomu vám můžeme nabídnout stále výhodnější ceny za mezinárodní přepravu

Zaujal vás jedinečný přístup IHRO? Nechte si od nás přepravit zboží nebo si napište o cenovou nabídku ZDARMA!

Nebojte, v tomhle vaši zásilku nepovezeme! To vám jenom chceme ukázat náš první automobil. Prohlédněte si náš první automobil

Dispečeři bedlivě sledují, co se kde šustne!

Centrálním mozkem celého našeho týmu jsou dispečeři. Ti ovládají několik světových jazyků. Vážně nehrozí, že by se vaše zásilka na hranicích zasekla z důvodu špatné domluvy. Kromě nejpoužívanější němčiny a angličtiny hovoří plynně i rusky a španělsky. Dispečeři se perfektně vyznají ve spletité problematice dopravy. Ze svého dispečerského křesla v Chodové Plané bedlivě sledují, co se na evropských silnicích děje. Pokud by snad hrozilo zdržení z důvodu objížďky či havárie, okamžitě kontaktují řidiče.

Řidiči to umí s volantem, technici zase s motorem

O bezpečí vaší zásilky se starají technici. Ti mají za úkol, aby byl  vozový park vždy v perfektním stavu. Pravidelné servisní kontroly všech nákladních vozů jsou samozřejmostí. Nechceme přeci, aby se vaše zboží opozdilo kvůli porouchanému motoru. No a na závěr zbývá papírování. Veškeré faktury, platební příkazy, ceny a vyúčtování mají na starost fakturanti. Na ně se můžete obrátit s dotazy ohledně uskutečněných přeprav. Vyznají se samozřejmě i v několika různých fakturačních systémech.

Zaujal vás jedinečný přístup IHRO? Nechte si od nás přepravit zboží!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Kontaktujte nás

Ihro Transport & Logistik, s. r. o.
Nádražní ulice 526
348 13 Chodová Planá

E-mail:
Tel.: +420 354 602 356
Fax: +420 354 602 355

Zhotovíme Vám nabídku dle Vašich požadavků, stačí nás kontaktovat

Hledáme řidiče MKD

Přidejte se k naší dopravní firmě i Vy!

Více ›© 2018, Ihro Transport & Logistik, s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing