Buďte vždy o krok před konkurencí! Díky cross dockingu ušetříte na nákladech za skladování a výrazně urychlíte spediční proces

Cross docking Při přepravě zboží je klíčovým faktorem rychlost. Abychom vaši zásilku doručili na místo určení v co nejkratším čase, využíváme nejmodernějších logistických metod. Jako jedni z mála v celé ČR poskytujeme inovativní variantu přepravy zvanou cross docking. Využijete-li cross dock přepravu ve správný čas na správném místě, ocitnete se rázem o krok před konkurencí.

Výrazně zvýšíte efektivitu celého spedičního procesu. Vámi dodaný produkt se dostane rychleji k distributorům, tím pádem i k zákazníkům. Celé tajemství spočívá v perfektním načasování a naplánování. Při cross dockingu se totiž zboží neskladuje, putuje ze vstupního vozu přes terminál do výstupního vozu.

Proč využít cross dock přepravu od IHRO

  • zefektivníte a urychlíte celý spediční proces
  • snížíte či dokonce eliminujete výdaje za skladování
  • získáte značnou konkurenční výhodu, vaše zboží se k distributorovi dostane rychleji

Zaujaly Vás jedinečné výhody cross dockingu? Povolejte naše zkušené řidiče a pusťme se společně do toho! Těšíme se na úspěšnou spolupráci.

Váš tým IHRO Transport & Logistik


Jak funguje cross docking

Výstupní produkty jsou nákladním vozem dopraveny na tak zvaný cross dockový terminál. Zde je zboží roztříděno dle místa a času doručení. Jakmile jsou zásilky utříbeny a zaznamenány, vysokozdvižný vozík je přemístí do výstupního sektoru v cross dockovém terminálů. Odtud jsou naloženy zpět do vozu a dopraveny na místo určení.

Cross docking je mimořádně výhodný pro přepravu zboží, jenž vyžaduje neustálou kontrolu teploty nebo má omezenou trvanlivost. K rychlému transportu potravin je zcela ideální.

Cross docking nemusí být vhodný pro všechny typy mezinárodní přepravy.  Jakmile je však správně naplánován, propracován a využit, přináší řadu nenahraditelných výhod. Pokud si nejste jisti, zda je cross docková přeprava vhodná právě pro vaše zboží, využijte naše logistické poradenství. Rádi pro vás najdeme to nejoptimálnější řešení.

Máte zájem o cross dock přepravu? Poptejte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Kontaktujte nás

Ihro Transport & Logistik, s. r. o.
Nádražní ulice 526
348 13 Chodová Planá

E-mail:
Tel.: +420 354 602 356
Fax: +420 354 602 355

Zhotovíme Vám nabídku dle Vašich požadavků, stačí nás kontaktovat

Hledáme řidiče MKD

Přidejte se k naší dopravní firmě i Vy!

Více ›© 2018, Ihro Transport & Logistik, s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing